Stránky našich žáků

V hodinách informatiky se žáci učí vytvořit své vlastní webové stránky. Zde se můžete na některé z nich podívat. Jedná se o fiktivní školní projekty.

BukovjanováAlena

SDH Bernartice nad Odrou neboli Sbor dobrovolných hasičů v Bernarticích nad Odrou je Sbor, se kterým jezdíme každý rok na soutěže, kde se většinou dobře umístíme.

DrlíkDominik

Stavebnice Lego Boost je lego ve kterém můžete stavět roboty něco podobného jako lego mindstorms.

KalíšekJaromír

Proč zrovna naše Pizza? Protože tahle pizza je ta nejlepší a kdyby jste před psa postavili 2 pizzy, ale jedna by byla od nás a druhů od někoho jiného. Vybral by si tu naši určitě jako vy.

TkadlecVít

Záleží nám na vývoji Vašich dětí. Naše školka vyniká kvalitní výukou, krásným prostředím a velkým fotbalovým hřištěm vedle školky.

TomanováBára

MWW vám nabízí služby nejen přes zimu ale po celý rok!
Hlavním využitím našich nabídek jsou : tůry do hor, lyžování, snowboard, let balónem, paragliding, poznávání památek a další.

SchichováKristýna

Jsme skupina lidí, která na sobě pěkně dře! Jsme ropeskippingový tým, který skáče pro radost :)
Náš tým byl založen v roce 2014 v SVČ Fokus Nový Jičín.

ZemanováBarbora

Čivavy mají velké sebevědomí a odvahu, ale kvůli své velikosti se často bojí. Nedůvěřují cizím lidem a mají teritoriální instinkt.
Miluje procházky a teplo (často se vyhřívá na slunci). Je vhodná do bytu.