Vítáme vás

Videoprezentace školy

Aktuální dění

Tímto dáváme na vědomí, že budovy základní školy, mateřské školy i školní družiny jsou v pořádku a provoz školy bude standardní.

Více informací naleznete na nástěnce v Bakalářích.

Dne 4. září 2024 proběhlo 1. zasedání Školské rady svolané ředitelkou školy.

Ředitelka školy Mgr. Dagmar Lupačová přivítala nové členy Školské rady a seznámila je s právy a povinnostmi Školské rady plynoucími ze Školského zákona (Zákon č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání.) - §167,168.

Program zasedání:

1. Zahájení, přivítání ŘŠ
  2. Jednací řád, volba předsedy
  3. Plán práce
  4. Projednání úprav ŠVP provedených školou - ŠVP zůstává beze změn
  5. Schválení školního řádu - zůstává beze změn
  6. Schválení Výroční zprávy školy za rok 2023-24

Zápis ze zasedání

Byla zveřejněna Výroční zpráva o činnosti školy 2023-24.

Otevřít dokument
 Obrázek

Sportovní klub GymPar.cz zahájí dne 23. září 2024 kurz gymnastiky pro žáky naší základní a mateřské školy.

Snaží se hravou a zábavnou formou vybudovat v dětech kladný vztah k pohybu a sportu.

Cílem je dát dětem ten správný start skrze gymnastické základy a umožnit jim vydat se na kteroukoliv sportovní dráhu, ať už jde o samotnou gymnastiku, nebo třeba basketbal, hokej, tenis, tanec či jakýkoliv jiný sport.

Kurz je určen pro holky i kluky od 1. do 5. třídy ZŠ a děti od 4 let v MŠ.

www.GymPar.cz
 Obrázek

Slavnostní zahájení školního roku 2024-25 proběhlo ve sportovní hale naší školy.

Kromě žáků a pedagogů jsme srdečně přivítali i rodiče žáků 1. třídy, kterým se věnovala jejich třídní učitelka Mgr. Vladimíra Petřeková.

Přinášíme Vám fotografie ze zahájení.

Zobrazit fotografie
 Obrazek

Jídelníček pro žáky je sestavován na základě zásad zdravé výživy, v souladu s recepturami pro školní stravování a dodržováním spotřebního koše vybraných potravin.

Podle vyhlášky 107/2005 Sb. o školním stravování je stanoveno rozpětí finančních limitů na nákup potravin podle věku, kterého žák dosáhne během školního roku.

Kompletní informace
 Obrazek

Školní rok zahájíme v pondělí 2. září 2024. Budova školy se Vám otevře v 7.30 hod.

Žáci 2. - 9. ročníku budou do budovy školy vpuštěni žákovským vchodem a nejprve se přesunou do svých učeben. Na chodbách budou pracovníci školy, kteří děti v případě potřeby do učeben doprovodí.

Zahájení školního roku proběhne v 8.00 hod. ve sportovní hale.

Srdečně zveme také rodiče žáků 1. třídy na slavnostní zahájení školní docházky. Prvňáčci s rodiči přijdou na 7.50 hod. do sportovní haly, kde se jim bude věnovat jejich třídní učitelka Mgr. Vladimíra Petřeková.

Pro děti 1. - 5. třídy bude 2. 9. 2024 od 6.00 hod. v provozu školní družina.

Kompletní informace

Naše škola založila svůj školní Instagram.

Přihlaste se, abyste si mohli prohlížet fotky a videa od přátel a objevovat nové účty, které se vám budou líbit.

>>>>>>>>>>